• Telefon

    0533 322 05 78

  • E-Mail

    bilgi@buzmaksogutma.com

  • Adresimiz

    Kurtuluş Mah. Üçtop Sk. No:19/A-B Odunpazarı/Eskişehir

Koku Gidermede Ozonlama

Ozon gazı ile istenilmeyen kokuları yok etmek mümkündür. Ortama gaz olarak uygulanabilen ozon rahatsız edici kokuların bulunduğu ortamlarda uygulanabilir. Ozon gazı kokuya sebep olan mikroorganizmaları yok ederek ortam havasını daha kullanılabilir hale getirir aynı zamanda ortam havasında dezenfeksiyon sağlar.

Sigara, içen kişiye verdiği zarar kadar çevresine de zarar vermektedir. Sigara içilen bir ortamda sigara dumanı uzun bir süre gitmeyeceğinden tekrardan ortama girildiğinde bu koku kişilere ciddi rahatsızlıklar verir. Ozon gazı ile sigara kokusundan kalıntı bırakmadan sağlığı tehdit eden hiçbir kimyasal kullanmadan kurtulmak mümkündür.

Banyolarda ve tuvaletlerde oluşan kokuları, bakterileri ozon gazıyla yok edilebilir. Bu problem, mobil ozon cihazlarıyla ortama gaz halde vererek giderilmektedir.

Otel odalarında bir önceki müşterilerden kalan sigara, ilaç, krem, parfüm gibi kokuların uzun süre oda içerisinde kalması ve yeni gelen kişileri rahatsız etmesi ciddi sıkıntılar yaratmaktadır. Böylece daha kaliteli ve sağlıklı bir yöntemle sorunu çözmüş oluruz.

Araç içerisinde oluşan kokuları ve bakterileri mobil cihazlarla ozon gazı vererek yok etmek mümkündür. Bu uygulama araba yıkama ünitelerinde araç içerisine uygulanarak kaliteli bir hizmetin verilmesinde önemli rol oynamaktadır.

Sporcu soyunma odalarında terden, ayak kokularından oluşan ağır kokuları ozon gazı ile yok etmek mümkündür. Sporcu sağlığı açısından çok önemli olan ortam havasını temizleyerek dezenfeksiyon sağlarız. Böylece daha iyi ve kaliteli bir ortam sağlanmış olur.

Mutfaklarda yemeklerden oluşan kokuları ozon gazı ile yok etmek mümkündür. Böylelikle yemek kokularını birbirine karışarak kötü kokuların oluşması engellenir ve sağlıklı steril bir ortam yaratılmış olur.